Jak zabezpieczać sensor Freestyle Libre?

sty21

Jak zabezpieczać sensor Freestyle Libre?

Początkujący użytkownicy systemu Freestyle Libre często zastanawiają się jak zabezpieczać sensory - przed przypadkowym wyrwaniem, odklejeniem lub jakąś inną niespodziewaną sytuacją która mogła by się zakończyć utratą sensora.

Bandaże adhezyjne Kruuse niebieski Freestyle LibreNa początek należy zadać sobie pytanie na czym nam zależy?. Jeśli chcemy zabezpieczyć sensor Freestyle Libre przed przypadkowym zahaczeniem i wyrwaniem np. podczas uprawiania sportu, podczas pobytu dziecka w przedszkolu gdzie o takie zdarzenie nie trudno. Powinniśmy skłonić się do wyboru bandaży adhezyjnych. Bandaże adhezyjne wykonane są z najwyższej jakości materiałów, bardzo rzadko uczulają czy są z nimi problemy. Bandaże te nie posiadają kleju więc nie przyklejają się do skóry ale owinięte dzięki specjalnej powierzchni przykleją się "same do siebie". Więc bardzo łatwo je założyć, po chwili ściągnąć a potem ponownie założyć - w zależności od potrzeby i sytuacji w jakiej się znajdujemy.

 

 

W naszym sklepie można znaleźć bogatą ofertę kolorystyczną - zarówno dla dziewczynek, chłopców czy dorosłych. Należy dodać także że nasze bandaże bardzo dobrze nadają się do podtrzymywania transmitera "Limitter" do sensorów Freestyle Libre.

 

Bandaż adhezyjny Kruuse czarnyBandaż adhezyjny Kruuse do Freestyle LibreBandaż adhezyjny Kruuse niebieski do Freestyle LibreBandaż adhezyjny zielony Kruuse do Freestyle LibreBandaż adhezyjny Kruuse do Freestyle Libre

 

Plastry kinzejologiczne dla diabetyka Freestyle LibreGdy natomiast chodzi nam o zupełnie co innego - o zabezpieczenie odklejającego się plastra sensora, lub odklejającego się sensora od plastra polecamy plastry Premium - w różnych wariantach - standardowe sztukowane, wykrawane w kształty, z zaokrąglonymi rogami, z otworem dylatacyjnym w środku. Wybór jest duży i zapewne każdy znajdzie coś dla siebie.

Dzięki bogatej ofercie kolorystycznej nasze plastry nie tylko służą podklejeniu sensora ale także pełnią funkcję wizerunkową - nie są to już standardowe, białe plastry medyczne!.

Plastry kinezjologicznePlastry kinezjologiczne do Freestyle LibrePlastry kinezjologiczne do Freestyle Libre
sty  21